avatar
Kat Forrester

avatar
dorota sobczak

Dnia 12 .11.2016 r brałam udział w wycieczce do Pragi.Wycieczka by super. Przewodnik (pan Bogdan) i kierowca (pan Wojtek) bardzo mili.Jestem bardzo zadowolona.Pani w biurze bardzo miła .Pozdrawiam biuro przewodnika i kierowce.Jeszcze będę korzystać z państwa biura .Dorota

avatar
Andrzej z Przemyśla

W lipcu 2016r. miałem przyjemność korzystać z usług tego biura. O jakości świadczonych usług i pracownikach (a szczególnie o Pani z biura) mogę mówić tylko w samych superlatywach. Fantastyczne wspomnienia z wycieczek na długo pozostaną w mojej pamięci. Bardzo dziękuję!

avatar
Andrzej z Przemyśla

W lipcu 2016r. miałem przyjemność kilkakrotnie korzystać z usług B.T. O jakości świadczonych usług oraz personelu (a szczególnie o Pani w biurze)mogę mówić tylko w samych superlatywach. Cudowne wspomnienia z wycieczek na długo pozostaną w mojej pamięci. Dziękuję!!!

avatar
Andrzej z Przemyśla

W lipcu 2016r. miałem przyjemność kilkakrotnie korzystać z usług B.T. O jakości świadczonych usług oraz personelu (a szczególnie o Pani w biurze)mogę mówić tylko w samych superlatywach. Cudowne wspomnienia z wycieczek na długo pozostaną w mojej pamięci. Dziękuję!!!

avatar
Andrzej z Przemyśla

To co piszą inni na temat tego biura to WSZYSTKO prawda. Również miałem prawdziwą przyjemność korzystać z usług B.T. Karpacz, dlatego o nim i jego pracownikach (a szczególnie o jednej z pań z biura))mogę mówić tylko w samych superlatywach.

avatar
Elżbieta Bukat

W dniu 17.05.br. miałam przyjemność uczestniczyć w super wycieczce do Pragi Nocą zorganizowanej przez B.T Karpacz.Imprezę zabezpieczał przewodnik Pan Janusz Jachnicki, który z pasją przekazywał swoją wiedzę w sposób zrozumiały i ciekawy zarówno na trasie przejazdu jak również zwiedzając Pragę. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.E.B

avatar
Tomek Jola

Byliśmy w Pradze z B.P Karpacz wszystko super załatwione ,a przewodnik p.Krzysztof niesamowity gość,p.Wojtek kierowca pełna profeska bezpiecznie i do celu.Polecamy gorąco naprawdę warto skorzystać z B.P.KARPACZ. Jola Tomek Kielce

avatar
Jola i Tomek

Szanowni Państwo,wczoraj byliśmy w Pradze z przewodnikiem p.Krzysztofem i p.kierowcą p.Wojtkiem.Ci panowie to super duet a przewodnik to gwarantowana super zabawa.Wiadomo troszkę trzeba się nachodzić ale w towarzystwie p.Krzyśka nie da się nudzić,opowiada super bez zbednych komentarzy,na wesoło i wszystko co chciałem zapamiętać to właśnie usłyszałem.Szczeże polecam biuro podróży Karpaczw Karpaczu,pełna profeska miło fajnie i wesoło.Na pewno w całym Świetokrzyskim opowiem o ludzaich z tego biura.Polecamy na 100% .

avatar
Magda, Mateusz, Natalia

Dnia 09.04.2016 braliśmy udział w wycieczce do Pragi. Wycieczka była super za zasługą naszego przewodnikowa Pana Krzysztofa L, który umilal nam podróż historią Czech oraz ciekawostkami z mijanych miejsc.Oprowadzanie po Pradze perfekcja.Pozdrawiamy biuro, Pana kierowcę oraz Pana Krzysztofa. Polecamy wszystkim !

avatar
Tomek

Byłem ostatnio na wycieczce do Pragi. Jestem bardzo zadowolony, nasz przewodnik Pan Bogdan Tałpasz był bardzo super, opowiadał z pasją i dużym poczuciem humoru :) wycieczka sama w sobie też była super. Jeśli będziecie w Karpaczu i będziecie zainteresowani wycieczką do Pragi to koniecznie wybierzcie to biuro. Z takim przewodnikiem jak Pan Bogdan na pewno nie pożałujecie i nie będziecie się nudzić :)Byłem w swoim życiu na wielu wycieczkach z różnymi przewodnikami ale Pan Bogdan jest jedyny w swoim rodzaju. Biuro może być zatem dumne z takiego przewodnika :)

avatar
Robert Mawielski

Byliśmy na wycieczce szkolejnej na tydzień w karpaczu, w tym zwiedzalismy czeska Pragę z bt karpacz, dobra organizacja i dobre ceny :) Wycieczki wokół samego karpacza mieliśmy robić we własnym zakresie korzystając z http://karpacz-szklarska.pl/ ale propozycje bt zakładały przewodnika i z moją klasą zdecydowałam się ponownie na te biuro. Bardzo polecam :)

avatar
Halina,Stanisław,Mateusz

Wycieczka do Drezna - super.Pan Krzysztof to profesjonalista,ma dużą wiedzę, umiejętność jej przekazywania ,bardzo dba o grupę,bez względu na wiek wszyscy czuli się zaopiekowani i starsi i dzieci,wielki szacun.Pan Krzysztof dbał o grupę i o wszystkich z osobna indywidualnie a przy tym czynił to fachowo i z poczuciem humoru .Człowiek orkiestra jednym słowem.sama wycieczka przeprowadzona wzorcowo: pełna informacja,wszystko zgodnie z planem , punktualnie,Dziękujemy serdecznie , pozdrawiamy pana Krzysia i Pana kierowcę,polecamy innym gorąco !Zarząd biura powinien pomyśleć o premii lud podwyżce płac;)

avatar
Kinga i Michał

31.07.2015 uczestniczyliśmy w wycieczce jednodniowej do Drezna. Wycieczka godna polecenia, chociażby dla samej przyjemności słuchania przewodnika-Pana Krzysztofa. Prawdziwy artysta w swoim zawodzie:-)

avatar
Kasia, Rafał i MIchaś

W dn.28.07.2015 mieliś,y okazję uczestniczyć w wycieczce do Skalnego Miasta. Ogromne podziękowania dla Naszego Przewodnika-Pana Krzysia. Naprawdę rewelacja!!Pozdrawiamy!

avatar
grzesiek

W piątek byliśmy z moim synem w Pradze było super a Pan Bogdan był zajebisty

avatar
grzes

wczoraj bylem z synem w Pradze super wycieczka ,Pan Bogdan zajebisty

avatar
Tomek

W długi weekend czerwcowy byliśmy na wycieczkach Praga nocą i Drezno. W obu przewodnikiem był pan Maciej. Świetny gość i encyklopedia wiedzy. Polecam.

avatar
Agnieszka

Wróciliśmy wczoraj z wycieczki z Pragi i powiem jedno jestem zadowolona Pan przewodnik (Bogdan Tałpasz) odpowiedni na swoim miejscu naprawdę słuchało się go z zaciekawieniem każdemu polecam taka wycieczkę:)

avatar
Kinga

20.09.2014 byliśmy z mężem na wycieczce Praga nocą. Biuro ma bardzo dobrą i ciekawą ofertę wycieczek. Sama wycieczka była REWELACYJNA !!! Nasz przewodnik Pan Bogdan był niesamowicie rewelacyjny, zabawny, pomocny i miał ogromną wiedzę. Wszystko opowiadał z pasją, ciekawością i dużą dozą poczucia humoru. Z czystym sumieniem możemy polecić Biuro Turystyczne Karpacz !!!

avatar
WTZ - Elbląg

Polecamy to biuro turystyczne. Profesjonalizm i życzliwość to ich znak firmowy. Przez trzy dni przewodnik, Pan Bogdan towarzyszył nam w Skalnym Mieście, w wyprawie na Śnieżkę i po Kotlinie Jeleniogórskiej, służąc wiedzą i pomocą. Pracownicy biura spisali się na 6 obsługując grupę 30 dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie. Ps. Pan Bogdan nie wiedział tylko gdzie jest echo w Karkonoszach ;)

avatar
Mariusz K i rodzinka ;-)

Rewelacja! Zasługa Pana Krzysztofa Jeleniewicza. Super przewodnik.. Gdy wsiadaliśmy do autokaru (czysty, wygodny), zaraz wyczuliśmy miłą podróż. Dosłownie po przejechaniu 1 kilometra rozległ się sympatyczny głos Pana Krzyśka, który nas miło przywitał. Droga do Pragi minęła bardzo szybko dzięki barwnym i ciekawym opowieścią Pana Krzysztofa. Każda mijana miejscowość (większa, mniejsza..) nie była bez echa, Pan Krzysztof zawsze miał coś do powiedzenia i to było ciekawe! A Praga?.. super! Opieka Pana Krzyśka na najwyższym poziomie! pod każdym względem! Rewelacja! Serdecznie polecam wycieczki z Biurem Turystycznym Karpacz. Niezapomniane i miłe chwile. Nigdy nie zapomnimy słynnego powiedzenia Pana Krzyśka: DOBRA! ODPALAMY!.. lub MOI KOCHANI NACIERAJCIE! Pozdrawiamy Pana Panie Krzysztofie :-) do zobaczenia...

avatar
Marlena

Z biurem byłam na dwóch wycieczkach - Praga i Skalne Miasto - dobra organizacja i naprawdę super przewodnik - Pan Krzysztof. Polecam wszystkim !!!! i pozdrawiam serdecznie Pana Krzysztofa ;)

avatar
Agnieszka

Dzisiaj, tj. 17.07.2014 byliśmy z Waszym Biurem na wycieczce w Skalnym Mieście. Było super, wiele radości i śmiechu dostarczył nam Pan Bogdan - profesjonalny przewodnik. Jutro jedziemy z Wami do Pragi:-)

avatar
Kris

Witam. Wczoraj byliśmy w Pradze. Wrażenia super. Pogoda dopisała. Profesjonalny przewodnik Pan Bogdan zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Wiedza Pana Bogdana oraz poczucie humoru sprawiło że będziemy polecać wszystkim znajomym.

avatar
Arkadiusz Pomierny, Żaków, mazowieckie

W maju 2014 zorganizowałem moim uczniom (gimnazjum, 3 klasa) wycieczkę w Sudety. Jednego dnia pojechaliśmy do Pragi. Wycieczkę do Pragi zorganizowało nam biuro Karpacz po bardzo przystępnej cenie (najtaniej w Karpaczu). Trochę się więc obawiałem, ale organizacja była świetna, czysty autobus, elegancko ubrany i uprzejmy kierowca oraz przesympatyczny przewodnik, pan Krzysztof. Z usług pana Krzysztofa korzystaliśmy także w dwóch następnych dniach wycieczki. Humor i barwne opowieści bardzo się podobały młodzieży. Z pewnością będą go wspominali na przyszłych wycieczkach, jako wzór przewodnika. Nie jest łatwo zdobyć sobie taki autorytet. Poza rezerwacją wycieczki do Pragi i wynajęciem usług przewodnika, korzystałem z bezinteresownej pomocy sympatycznych pań z biura p. Oli i p. Agnieszki. Jestem więc bardzo zadowolony ze współpracy z tym biurem, dlatego z przyjemnością tutaj o tym piszę. Polecam biuro i przewodnika. P.S. Widzę w Księdze, że pan Krzysztof ma tutaj więcej fanów. Panie Krzysztofie, z taką charyzmą to może by tak do telewizji, jakiś program krajoznawczy. Oglądalność zapewniona.

avatar
Kasia Legnica

Wycieczka jednodniowa Praga z fontannami. Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka. Największym plusem oczywiście jest Pan Krzysztof L. - przewodnik. Chwała mu za to, że są jeszcze takie osoby jak On. Bardzo dziękuję.

avatar
Krzysiek

Wycieczka do Pragi 24.07.2013 r. to niesamowite wrażenia. Piękne miasto a dodatkowym atutem jest opieka przewodnika Pana Krzysztofa Jeleniewicza. Profesjonalizm, nieprzeciętny poziom wiedzy i poczucie humoru - duży szacunek :)Polecamy biuro i serdecznie pozdrawiamy Pana Krzysztofa - ekipa z Mazur !

avatar
Eliza i Marcin

Właśnie wróciliśmy z wycieczki do Pragi. Wyjazd dobrze zorganizowany, ciekawa trasa zwiedzania oraz bardzo profesjonalna opieka Przewodnika (Bogdan Tałpasz). Dziękujemy za ciekawie spędzony dzień i gorąco polecamy usługi BT Karpacz.

avatar
Anna I marcin

Praga Nocą 25.05.2013-super wycieczka.Organizacja pierwsza klasa-przewodnik Pan Krzysztof osoba stworzona do tego co robi.Super poczucie humoru,ogromna wiedza nt.tematu wycieczki...i to Jego powiedzonko plan gry jest taki ... :):)ogromne uznanie :)

avatar
Jan Łysko

Jednodniowa wycieczka do Pragi 3.V.2013 była super mimo kiepskiej pogody. Świetna organizacja. Może przewodnik (p.Maciek) chodził zbyt szybko ? Zapewne powodem tego pośpiechu był bogaty program zwiedzania. Z pewnością będę jeszcze korzystał z oferty BT Karpacz jeszcze nie jeden raz.

avatar
Maria Zielińska

W dniu 17 sierpnia br. uczestniczyłam w wycieczce zorganizowanej przez BT KARPACZ do Drezna. Piszę do Państwa, aby wyrazić swoje wielkie uznanie dla Pana Krzysztofa Jeleniewicza, który był naszym przewodnikiem. Pan Krzysztof wykonuje swoją pracę z ogromną pasją, profesjonalnie, z sympatią dla turystów biorących udział w wycieczce. Potrafi sprawnie zorganizować czas podczas niedługiego zwiedzania, a także utrzymać niemałą grupę przypadkowo zebranych osób w poczuciu dyscypliny i poszanowania czasu swojego i innych.

avatar
Ania 1 i Ania 2 z Mazur

10 sierpnia byłyśmy za pośrednictwem Waszego biura na wycieczce w Dreźnie. Miasto przepiękne,obsługa przesympatyczna a organizacja wycieczki na najwyższym poziomie.Sporo podróżujemy, ale takiego przewodnika jak pan Krzysiek spotkałyśmy po raz pierwszy. Ogromna wiedza, a przy tym duże poczucie humoru- widać, że to co robi, robi z pasją. Okazuje się, ze nawet suche fakty można przekazać w ciekawy i dowcipny sposób. Po prostu profesjonalizm przez duże P! Ogromne dzięki, panie Krzyśku!Pozdrowienia i podziękowania również dla kierowcy i sympatycznej pani pilot.

avatar
nikola rogowska

na wyciece było bardzo Fajnie

avatar
Maria Anna

Trudno byłoby nie powrócić mając do dyspozycji takiego Pilota, panie Bogdanie :) Pan jest po prostu nieziemski :)

avatar
GRUPA Z PIECHOWIC

Witamy Państwa, Pragniemy serdecznie podziękować Panu Bogdanowi Tałpasz za cudowne doznania podczas wędrówki po Pradze w dniu 07 lipca 2012 roku. Dzieląc się z nami swoimi jakże cennymi informacjami sprawił ,iż będzie to dla nas niezapomniana przygoda, którą chętnie powtórzymy i zapewne polecimy znajomym. Jeszcze raz dziękujemy: Bożena, Heniek, Kubek,Ela, Ania i Jasiek-GRUPA Z PIECHOWIC

avatar
Fiona

Dzięki za miłe dwie wycieczki p.Bogdanie, było niesamowicie...ciekawe czy za rok Pana tam spotkam ? Pozdrawiam z Pomorza.

avatar
Kasia Kowalska

W tym roku wybrałam sie na wakacje z tym biurem podróży, było bardzo sympatycznie :)

avatar
Sebastian

20,08,2011 wraz z rodzinką braliśmy udział w wycieczce do Morawskiego Krasu.Wycieczka była cudowna,przewodnik wspaniały-w ogóle wszystko było bardzo profesjonalnie zorganizowane.W przyszłym roku na pewno wybierzemy się do Karpacza i skorzystamy z szerokiego wachlarza wycieczek BIURA TURYSTYCZNEGO KARPACZ.

avatar
Józef Szymczak

Dnia 28.07.10 r. braliśmy udział z całą rodziną w wycieczce do Szwajcarii Saksońskiej. Wycieczka była bardzo udana. Pogoda była wspaniała. Pan Jerzy Górski - przewodnik, który nas oprowadzał był bardzo przyjemnym i sympatycznym Panem. Miał bardzo duży zasób wiadomości. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy Pana przewodnika i świetnego kierowcę oraz Biuro Turystyczne Karpacz!

avatar
Janina Haubenreissser

Kochani-27.07.10-wycieczka-Skalne Miasto +ZOO-Safari.Bylam z rodzinka.Było cudownie.GRATULUJĘ WSPANIAŁOGO PRZEWODNIKA.PAN JERZY GÓRSKI-wiedza,kultura no i poczucie humoru.PEREŁKA.Pozdrawiam -KOLOBRZEG

avatar
Dorota

Dnia 31.07.10 uczestniczyłam z rodziną w wycieczce do Pragi.Bardzo nam się podobało,szczególnie wyrafinowany humor naszego przemiłego przewodnika pana Bogdana.Praga przepiękna z chęcią tam wrócimy ale już na dluzej.Pozdrawiamy panów:Bogdana i Zdzisia od uczestnikow z Gdanska,Bolkowa i Wroclawia

avatar
kasia Supierz

w dn.2 maja br. byłam z rodziną za pośrednictwem Waszego biura na wycieczce w Skalnym mieście-dziękujemy Państwu za Wspaniałego przewodnika, przemiłego przesympatycznego człowieka! za rok znowu wybierzemy się z Waszym biurem podróży-zwiedzać i wypoczywać! Pozdrawiamy serdecznie!z wielkopolski

avatar
Tomaszów Mazowiecki.Marzena i Marek

Byliśmy w Karpaczu DW Szczyt parę lat temu i miło wspominamy spędzony w tym miejscu czas.Serdecznie pozdrawiamy

avatar
m.sz.

Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę do Skalnego Miasta.Mila i pomocna obsługa biura.Polecamy bardzo!!!!

avatar
karina hajski

dnia 18.09.o9 mialam przyjemnosc wziac udzial w wycieczce do pragi klasycznej bylo pieknie i jeszcze pogoda dopisala bardzo chcialam podziekowac przewodnikowi ktory nas wspaniale oprowadzal panu krzysztofowi nazwiska niestety nie zapamietalam no tak przeuroczy dowcipny i bardzo ale to bardzo mily czlowiek jakich juz malo.wycieczka na dlugo zostanie przez nas zapamietana.prosze go przez wasze biuro od nas pozdrowic serdecznie goraco i podziekowac.karina i zdzislaw hajscy jedyna 2 ktora wsiadala przy kruczych skalach

avatar
Maciej Przemyślak

W sobotę 5 września 2009r. byłem razem z rodziną na fajnej wycieczce Skalne Miasto i ZOO Safari organizowanej przez Wasze Biuro....dziękujemy za mile spędzony czas i dobrą organizację...prosimy tylko o lepsza pogodę w dniu wycieczek...no i o wygospodarowanie jeszcze jednej godzinki na zwiedzanie ZOO Safari, bo dwie godziny to za mało na takie piękne ZOO. Pozdrawiamy i polecamy wszystkim!!!!!!!!!

avatar
Zbigniew Sapiński

Bardzo miła wycieczka i przemiły przewodnik. Jedna maleńka wada. Ciut za mało czasu wolnego. Za rok znowu z Państwa Biurem ruszam na Praga Inaczej. Serdecznie pozdrawiam, samych miłych dni życzę i do zobaczenia.

avatar
Zbyszek

Wycieczka do Pragi. Bardzo miło, miły przewodnik. Jedyna maleńka wada. Ciut za mało czasu wolnego. Za roczek znowu wybiorę wycieczkę z Państwa Biura. Do zobaczenia. Pozdrawiam.

avatar
Karola

Dnia 24.07.2009 miałam przyjemność wziąć udział w wycieczce do Pragi. Bardzo mi się tam podobało, a najbardziej jak pan Krzysiu - przewodnik opowiadał. Do każdego starał się zagadać. Ogólnie był wporzo. Pozdrawiam pana, panie Krzysiu! Wycieczka z panem to sama przyjemność. :)

avatar
Katarzyna K.

Brałam udział w wycieczce organizowanej w dniu 04-07-2009 Praga Nocą. Zaczęła się ona od sympatycznej przygody z zamianą autokaru. Później przebiegała bez zakłóceń i niespodzianek. Polecam wszystkim gorąco. Myślę, że to w dużej mierze dzięki b. profesjonalnemu pilotowi p. Bogdanowi. Pozdrawiam i dziękuję.

avatar
Beata, Andrzej, Piotruś i Patryczek :)

Mieliśmy prawdziwą przyjemność uczestniczyć w wycieczce Skalne Miasto + ZOO Safari w dn. 08-07-2008 r. Pełen profesjonalizm! Przesympatyczna obsługa przy załatwianiu formalności. Opieka i wiedza p. Krzysia - Przewodnika pozytywnie zadziwiająca! Program i oferowane wycieczki, jak najbardziej trafione. Zdecydowanie polecamy!!! pozdrawiamy serdecznie z Gdyni :)

avatar
Ewa Owczarek

W dniu 07.07.2008 r uczestniczyłam razem z moim mężem i synem w jednodniowej wycieczce do Pragi. Było Super, polecam. Pan Krzysztof - przewodnik o dużej wiedzy,nie tylko na temat Pragi, perfekcyjnie zorganizowany, można liczyć na jego pomoc nawet gdy pada deszcz. Podziękowania należą się również Pani Oli, świetnie Pani wszystko zorganizowała,(sami profesjonaliści w tym biurze) nie udało mi się podziękować Pani osobiście - szkoda . Dziekuję, za wspaniałą wycieczkę i serdecznie pozdrawiam. Ewa.

avatar
Sylwia Zaleska

W dniach 26-28.o3.08 biuro Karpacz zorganizowało fantastyczną wycieczkę dla młodzieży szkolnej ponadgimnazjalnej. Wszystko dopięte było na ostatni guzik. Uczniowie zachwyceni i opiekunowie również:-). Gorąco dziękuję i pozdrowienia dla Pana Krzysia! Przewodnik spisał się extra!

avatar
Ania

W dniach 26 - 28.03.08 brałam udział w kilkudniowej wycieczce do Pragi. Była bardzo fajnie zorganizowana, przewodnik posuadał ogromną wiedzę, którą potyrafił umiejętnie przekazać. Pozdrawiam biuro i pana przewodnika Krzysia:)

avatar
Ola

Dnia 14.05.07 r. miałam przyjemność wziąć udział w wycieczce do Morawskiego Krasu. Wycieczka była zorganizowana w sposób profesjonalny, przewodnik miał duży zasób wiedzy i ciekawy sposób jej przekazania. dziękuję za wycieczkę i miłe wspomnienia. pozdrawiam. ola.

Dodaj wpis do księgi